top of page

Martyna

18 urodziny

Najlepsza fotobudka!
Goście byli bardzo zadowoleni z atrakcji.
Animator wykazał się pełnym profesjonalizmem.
Jestem bardzo zadowolona.
Polecam serdecznie.

Daria Romiej Mrotek

Bydgoszcz

Fenomenalni ludzie! Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm, uśmiechnięci od ucha do ucha, goście z przyjemnością korzystali z fotobudki

Iwona

Wesele w Gościńcu ORBAŚ

Z czystym sumieniem mogę polecić goście byli zachwyceni młodsi jak i ci starsi 📣 zabawa dla całej rodziny !

Anita

6 urodziny Marty

Organizowałam urodziny córeczki z Foto-Budką.... i szczerze polecam każdemu kto nie wie jak urozmaicić imprezkę. Wszyscy się bawili, dzieciaki i Panie w przedszkolu zachwycone, a ja zachwycona ich uśmiechami i profesjonalnym podejściem do sprawy Pana Rysia i Żony!!! Na pewno będę pamiętać o takim urozmaiceniu na spotkaniach każdego rodzaju i szczerze będę dalej polecać. DZIĘKUJĘ ja i MARTUSIA

Kuba

Włocławek

28 maja 2016r braliśmy ślub. Na weselu zdecydowaliśmy się zamówić fotobudkę, ponieważ kilkukrotnie braliśmy udział w imprezach z taką atrakcją i zawsze goście (zarówno starsi jak i młodsi) chętnie bawili się robiąc zdjęcia. Przy okazji księga gości, gdzie każdy może złożyć życzenia i wkleić swoją fotografię to miła pamiątka. Porównując dotychczasowe fotobudki ta miała swój klimat, dzięki tłu, które zasłaniało gości i ci mogli "spokojnie" się wyglupiać oraz profesjonalnym gadżetom. Rysiek - pan od budki - nie traktował nas jak kolejnego klienta ;-) przeżywał z nami i gośćmi całą imprezę. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić go każdemu :-)

Please reload

bottom of page